Sistema POS All-in-One Android 15.6 Pulgadas PTA0156-28
3NS-POS-PTA0156-28
1-2
Quantity
Ratings and comments from our customers
 General average: 0 / 5 |  0 ratings
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Description
Diseño ergonómico y moderno sin ventilador
Monitor capacitivo de 10 puntos,
Pantallan TFT LED 15.6” sin bisel
Resolución 1029 *1080
Procesador Cuatro Nucleos Rockchip 1.8 GHz
5 puertos USB, 2 puertos seriales, puerto Lan, Wi-Fi, BT
Pantalla de cliente opcional de 13.3 PULGADAS
Sitio web del fabricante: Sistema POS All-in-One Android 15.6" (PTA0156-28) - 3nStar | Best POS/AIDC Products.
Product Details
3NS-POS-PTA0156-28
20 other products in the same category:
Reference: DS-2AE5225T-A
5" TURBO HD 1080P 2MP PTZ DOME CAMERA 25x OPTICAL ZOOM, DWDR, DAY & NIGHT ICR, 3D POSITIONING FUNCTION
0 ratings
More
In stock
Reference: 5600GT
Brand: AMD
AMD RYZEN 5 5600GT HEXA-CORE 3.6GHz PROCESSOR
0 ratings
Technical Specifications Base Frequency: 3.6 GHz. Maximum Boost Frequency: 4.6 GHz, depending on the workload. L3 Cache: 16 MB. TDP (Thermal Design Power): 65 W. Process Technology: 7 nm, manufactured by TSMC. Integrated Graphics: Includes an integrated Radeon Vega 7 graphics solution, suitable for basic graphics tasks and light gaming....